Modelja Atalanta Kërçuku në “Botërori +”: Të triumfojë një ekip europian

Modelja Atalanta Kërçuku në “Botërori +”: Të triumfojë një ekip europian

Atalanta Kërçuku

E ftuara e ditës sot në emisionin “Botërori +” në Report Tv është modelja Atalanta Kërçuku, e shpallur edhe “Miss Ballkani”. Në këtë pikë të Kupës së Botës, ajo shpreh dëshirën që në fund të fitojë një ekip europian…

“Janë eliminuar disa nga ekipet që unë i kisha qejf të shkonin më tej, kështu që në këtë pikë të garës shpresoj të triumfojë një ekip europian. Nuk ia heq vlerat Brazilit, që mbetet pretendent, por në fund dëshiroj që trofeu të shkojë aty ku ka lindur futbolli.

Hera e parë që ndjek Botërorin me kaq interes dhe më ka pëlqyer shumë, nga atmosfera, diskutimet dhe gjithçka tjetër. Tani i kuptoj pse djemtë tërbohen kur shohin ndeshje futbolli…” – është shprehur Atalanta Kërçuku.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Pse po tërhiqen kandidatët e Partisë Demokratike?×

Lajmi i fundit

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve

Vijojnë protestat në Francë, qytetarët vërshojnë nëpër rrugë, 175 policë të plagosur! 2 milionë protestues kundër reformës së pensioneve