Moderatorja humb kontrollin gjatë emisionit: Çuna po pushoni i q**sha robt! Operatorët i bëjnë gjëmën

Një episod i shkëputur nga emisioni televiziv Fakt i transmetuar në TV Apolonia është bërë viral ditën e sotme për shkak të gjuhës joetike të përdorur nga moderatorja.

Në emisionin i cili po regjistrohej për t'u transmetuar më vonë, moderatorja Marsela Topi është shpërqendruar vazhdimisht nga operatorët, dhe kjo ka bërë që ajo të humbasë kontrollin duke iu drejtuar atyre me një fjalor banal në prezencë të të ftuarve.

“Më fal një sekondë, o çuna po pushoni i q**sha robt”, iu është drejtuar ajo operatorëve.

Video më pas duket se është shpërndarë nga vetë ata, si një shenjë 'hakmarrje' për formën me të cilën i është drejtuar moderatorja.

/r.k./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të ketë një strategji të re për të përballuar koronavirusin?

Komento

Komente

 • Proka: 22/10/2019 22:53

  Bukur e ka shqiptuar,hahaha,do behet hit gazetareske.

  Përgjigju
 • Eri: 22/10/2019 22:36

  Ja q... nenen fare haaaaaaaaa , do te besh dhe si e gojes ti debile

  Përgjigju
 • Niku Melihas: 22/10/2019 20:18

  Me ate avokat burgaxhi qe ka para syve normale qe ato fjale do i dalin nga goja asaj bibes

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Itali/ I vë armën në kokë policit, arrestohet shqiptari me kokainë me vlerë 1 milionë euro në çantën e shpinës (VIDEO)