Moderatorja shqiptare tmerrrohet në mes të emisionit

Jonida Shehu

Jonida Shehu është trembur gjatë emisionit të saj "Soiree", nga një surprizë që stafi i saj kishte përgatitur për të ftuarin, Renato Mekolli. 

Jonida tregon se edhe pse ishte në dijeni të surprizës, u tmerrua. 

Moderatorja e ka publikuar në Instagram momentin kur trembet në mes të emisionit. 

Keshtu na gjeti Halloëini ne Soirée. Kete shperthimin e kishim programuar per te trembur Renato Mekollin dhe une kisha qene ne prova, por për pak vdiqa nga frika. A u tremb Renato??” ka shkruar Jonida bashkë me videon në profilin e saj.

 

Jonida gjatë emisionit

  • Sondazhi i ditës:

    Përplasja me Bashën, jeni pro apo kundër rikthimit të Sali Berishës në krye të PD-së?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Mbledhja e PS në Vlorë,  Afrim Qëndro lë postin e zv/kryetarit të Bashkisë në Vlorë, zhvendoset në Elbasan me Gjiknurin