'Momente trimërie' Albi Nako tregon pamjet epike, si reaguan balerinët gjatë tërmetit (FOTO)

Koreografi Albi Nako ka treguar momentet e panikut të trupës së tij të baletit gjatë lëkundjeve nga tërmeti.

Nga pamjet duket se të gjithë janë ulur dhe po diskutojnë të qetë deri në momentin e tërmetit, ku të gjithë vrapojnë jashtë. Në postimin pasues salla mbetet krejtësisht bosh.

‘Momente trimëri’ ka mbishkruar Albi në postim duke e shoqëruar me emoji të qeshura.

1/4
A.P./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Operacioni në Vlorë/ A besoni se Shqipëria është kthyer në 'varr' për mbetjet toksike që vijnë nga jashtë?

Komento