Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta kundërmojnë aq shumë, saqë edhe një si Rama nuk i pranon..

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta kundërmojnë aq shumë, saqë edhe një si Rama nuk i pranon..

Monika Kryemadhi dhe Ilir Meta

Lulzim Bashën mund ta kritikojnë sa të duan demokratët dhe militantët e PD-së.

Fundja, ai nuk i plotësoi asnjëherë pritshmëritë e tyre.

Por kur sheh Ilir Metën, Monika Kryemadhin dhe të gjithë enturazhin e tyre politikë dhe mediatik, të cilët merren mëngjes e mbrëmje me Bashën dhe me hallet e PD-së, e kupton se pafytyrësia dhe hipokrizia janë ulur këmbëkryq në opinionin publik shqiptar.

LSI-ja si organizatë politike familjare, nën drejtimin e Ilir Metës dhe të Monika Kryemadhit, ka qenë gjithë kohën në antagonizëm me pritshmëritë e demokratëve.

Në çdo çast dhe moment. Madje, edhe sot, po t'u jepet mundësia, hidhen në prehërin e Edi Ramës.

Mirëpo, politikisht kundërmojnë aq shumë saqë edhe një si Edi Rama nuk i pranon..

Përsa i përket politikëbërjes, ata do të mbahen mend vetëm për promovimin e babëzisë në institucionet e shtetit, për ngritje të vulgut në piedestal dhe për shitjen si vlera të të gjithë veseve më të ndyra të natyrës njerëzore.

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Sipas jush, a duhet që KFOR të marrë në kontroll veriun e Kosovës?×

Lajmi i fundit

‘Atdheu na thërret”, kërkohen 2100 rezervistë në krah të FA! Koloneli Pando për Report Tv:  Do të paguhen si ushtarakë aktivë, marrin gradë

‘Atdheu na thërret”, kërkohen 2100 rezervistë në krah të FA! Koloneli Pando për Report Tv: Do të paguhen si ushtarakë aktivë, marrin gradë