Morena njësoj si Luana, bashkëpunon me këngëtarin e muzikës popullore (Foto)

Morena njësoj si Luana, bashkëpunon me këngëtarin e muzikës popullore (Foto)

Këngëtarja shqiptare, Morena Taraku

Morena Taraku do të sjellë një këngë të re së shpejti. E veçanta e kësaj kënge është se do të jetë një bashkëpunim me këngëtarin popullor Sabri Fejzullahu.

(Morena Taraku dhe Sabri Fejzullahu)

“Diçka e bukur po vjen,”- shkruan Taraku krahas një fotje ku shfaqet së bashku me Fejzullahun. Pak kohë më parë ishte Luana Vjollca ajo që solli një bashkëpunim me këngëtarin popullor Bujar Qamilin. Kjo këngë nuk pritej aspak por rezultoi mjaft e suksesshme. Pas Luanës erdhë të tjera bashkëpunime, si ajo e Era Rusit me Remzije Oosmanin. Tredi i këtij sezoni ishte pikërisht një bashkëpunim me një këngëtar popullor.

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe (EMRAT)

VIDEO/ Do të trafikonin 17 kg kanabis në Mal të Zi, në pranga 3 të rinj në Malësi të Madhe (EMRAT)