Morena Taraku “ndez” rrjetin me pozat hot, komenti i miliarderit tërheq vëmendjen

Morena Taraku “ndez” rrjetin me pozat hot,  komenti i miliarderit tërheq vëmendjen

Morena Taraku

U fol gjatë në rrjetet sociale për Morena Tarakun dhe  të dashurin e saj miliarder.

Ata postuan dhe foto ku bënin tatuazh emrat e njëri-tjetrit në trup. Së fundmi Morena ka postuar një foto ku vë në pah të pasmet e saj.

Por përveç fotos ajo çka tërhoqi vëmendjen ishte komenti i miliarderit ku komenton me një emoji zemër dhe puthje për këngëtaren.

Le të kujtojmë se së fundmi ajo ka publikuar projektin e saj më të fundit muzikor “Femnat” dhe po shijon suksesin e saj.

Gjithashtu ajo parlajmëroi fansat se së shpejti do ta shihnin në një film turk.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kërcënimet nga krimi, a duhet forcuar mbrojtja e prokurorëve e gjyqtarëve?×

Lajmi i fundit

Për një javë policia rrugore në Tiranë gjobiti 12 607 drejtues makinash, ja shkeljet që kryen

Për një javë policia rrugore në Tiranë gjobiti 12 607 drejtues makinash, ja shkeljet që kryen