Mori çmimin e madh në Big Brother Vip Kosova, por surprizën më të madhe Stresi e mori nga Sali Berisha! Ja 'dhurata' e tij

Mori çmimin e madh në Big Brother Vip Kosova, por surprizën më të madhe Stresi e mori nga Sali Berisha! Ja 'dhurata' e tij

Stresi dhe Berisha

Pas triumfimit në edicionin  e parë të Big Brother Vip Kosova, për Stresin nuk paskan fund lajmet e mira. I përfolur shpesh për mbështetjen e madhe ndaj ish kryeministrit Sali Berisha, Stresi ka marrë urimin e përzemërt nga politikani, të cilin nuk ka ngurruar ta publikojë në rrjete sociale.

Me një “screenshot” të bisedës së tyre në “WhatsUpp” të publikuar në rrjetin e tij Instagram, ai zbuloi se politikani e uroi për fitoren duke i uruar suksese më të mëdha.

“Urime Stres dhe suksese gjithnjë e më të mëdha”- mësohet ti ketë shkruar Berisha Stresit.

Kujtojmë se Stresi fitoi çmimin e madh prej 116 mijë euro. Ai e ka cilësuar si aventurë dhe eksperiencë të paharrueshme ndërsa ka falënderuar të gjithë mbështetësit.

G.MO/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Qytetare: 21/03/2023 20:10

  Jo nuk ka lidhje per fjale apo komente banale. Por, mendoj se a nuk eshte turp te kuptojme se sa poshte ka rene steka e politikaneve shqiptare,e popullit shqiptar dhe mbare shqiptareve qe nate/dite syte dhe mendje kane ne big brather. Cfare perfitojme nga ky program, cfare percillet tek brezi ri permes ketij programi, aq sa merr guximin nje ish Kryeminister te bej nje urim te tille. Prandaj jemi ketu ku jemi, se na shplahet truri permes programeve te tilla, nderkohe qe politikanet bejne qejf. Ndaj thuhet: "çdo popull meriton regjimin qe ka"

  Përgjigju
 • Ardi: 21/03/2023 18:31

  LE NAM O DOKTOR RRUMPALLA BASHK ME SHPELLARIN TEND.

  Përgjigju
 • Kaçi Taçi: 20/03/2023 18:08

  Po "a prisni ju nga medja Kosovare ktë nivel ka sa bën stresin fitus. Shtresi me 5 köas shkoll e del fitus e pa besushme spaska Kosova djem e vajza me shkoll po del stresi mëndje holl. O e mjera Kosov sa posht ke ra e stresin për pras e ma.

  Përgjigju
 • Pupu: 20/03/2023 17:13

  Na mbyti morri i malokeve tropojaneve te qelbur.

  Përgjigju
 • niku: 20/03/2023 12:36

  po cfare turpi.....thjesht pastroi lekun...

  Përgjigju
  • Mohammad: 21/03/2023 13:15

   Turpe shqiperie e kosove.

  • Vlora: 20/03/2023 16:39

   Turpi me i madh mesazhi i Berishes.. Uron nje barbon Rrapist rrugesh

 • Sondazhi i ditës:

  Shqipëria luan ndaj Italisë sfidën e parë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj

Nga se shkaktohet paraliza e gjumit dhe çfarë ndodh gjatë saj