'Mos e pini të gjithë verën që ju tha se mund t’ju zërë', batuta e Ramës me gazetarët

 

Kryeministri Rama e kishte edhe një batutë me mbi 300 gazetarët e pranishëm sot në Tiranë për të ndjekur samitin.

“Ju lutem mos e pini të gjithë verën që ju dhamë në mëngjes se mund t’ju zërë”, tha ai.


Lajmi kryesor:

Samiti në Shqipëri/ Rama: BE ka nevojë për Ballkanin Perëndimor, dielli i Tiranës i ndryshëm nga 'zymtësia' e Brukselit


K.T./r.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    PS pritet të rikandidojë shumicën e kryebashkiakëve aktualë, si mendoni?×

Lajmi i fundit

Dosja/ Lefter Alla dhe Aqif Konesha që mori tenderin u larguan me ‘Range Rover’ dhe u ngujuan në një tunel në Qafën e Buallit, si u vëzhguan nga agjentët e SPAK-ut 

Dosja/ Lefter Alla dhe Aqif Konesha që mori tenderin u larguan me ‘Range Rover’ dhe u ngujuan në një tunel në Qafën e Buallit, si u vëzhguan nga agjentët e SPAK-ut