Mourinho ‘lë’ trajningun, ‘special 1’ shfaqet në këngën e reperit të famshëm anglez (VIDEO)

Mourinho ‘lë’ trajningun, ‘special 1’ shfaqet në këngën e reperit të famshëm anglez (VIDEO)

Jose Mourinho në videoklip

Shumë janë befasuar ditën e sotme, teksa kanë hyrë për të dëgjuar këngën e re të reperit britanik Stormzi. Kjo pasi në videoklip kanë parë edhe Jose Mourinho-n, trajnerin e ekpit të Romës, i cili njihet për bëmat e tij.

Jose Mourinho, ose siç njihet ndryshe ‘special 1’, ka një pjesë të konsiderueshme në këngën “Mel made me do it”.

Videoklipi është publikuar zyrtarisht në rrjetin social “Youtube” në orët e vona të mbrëmjes dhe aktualisht numëron mbi 511 mijë shikime në mbarë botën.

 

 

Ne.k./r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A ju duket e drejtë kërkesa e pedagogëve për rritjen e pagës?×

Lajmi i fundit

Berisha i fiksuar me portalet serbe ‘Numbeo’, nuk beson të dhënat e BE për cilësinë e ajrit në Tiranë

Berisha i fiksuar me portalet serbe ‘Numbeo’, nuk beson të dhënat e BE për cilësinë e ajrit në Tiranë