“M’u afruan në prapaskenë”, Klaudia Pepa tregon përballjen me ish-bashkëshortin dhe Alba Hoxhën

Alba Hoxha, Klaudia Pepa dhe Albi Nako

Klaudia Pepa është cilësuar si një nga balerinat më të suksesshme shqiptare, e cila u shkëput nga vendlindja e saj për ta zhvilluar karrierën në Itali. Ylli i skenës është riktheyr sërish në Shqipëri teksa bashkëprezantoi festivalin e “Kënga Magjike”.

Në një intervistë për emisionin “Thumb”, Pepa tregon takimin me ish-bashkëshortin e saj Albi Nakon, të cilin pas ndarjes u shpreh se e konsideronte si vëlla të madh, dhe trupën e tij të baletit (mes tyre ndodhet edhe Alba Hoxha, e përfolura si si partnerja aktuale Nakos).

“Para disa ditësh isha me grupin e baletit, me Albën. Erdhën të gjithë të më takonin. Erdhi edhe Albi edhe Alba në prapaskenë. U treguan shumë të mirë, i putha i përqafova,”- tha Klaudia.

fl.mi./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    'Basha kryeministër e Rama president', a do të ishit dakord me këto poste për kryetarët e partive të mëdha pas vitit 2021?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Takimi virtual Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE-së: Dialogu u rikthye në binarë