Mësoni nga profesionistet e modës, ja si vishen italianet gjatë verës (Foto)

Mësoni nga profesionistet e modës, ja si vishen italianet gjatë verës (Foto)

Foto Ilustruese

Femrat moderne italiane njihen për trendet dhe ndërtimet e kombinimeve më të mira të modës. Duke filluar qënga thjeshtësia, kombinimi romantik apo edhe fustani klasik prej sateni ngjyrë rozë, ato nuk gabojnë asnjëherë.

Hidhuni një sy postimeve të mëposhtëm që blogeret më të njohura italiane kanë shpërndarë në instagram dhe janë pëlqyer më së shumti. Me siguri do të gjeni veten në shumë prej kombinimeve, ku mbizotërojnë lulet.

 

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A e zgjidh problemin me shqiptarët në Britani vizita e Ramës në Londër?×

Lajmi i fundit

Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, zbulon dhuratat që i ka dhënë kryeministrit britanik

Rama publikon foto nga takimi me Rishi Sunak, zbulon dhuratat që i ka dhënë kryeministrit britanik