Naser Berisha këndon këngën “A më kujton”, kantautori: Vetizolohuni në shtëpi (VIDEO)

Kantautori i njohur Naser Berisha bën apel nga studioja e tij në Gjermani përmes këngës “A më kujton” për të gjithë bashkudhëtarët e tij, që të qëndrojnë në shtëpi.


Lajmi kryesor:

‘Ajo që nuk të vret të bën më të fortë', personazhet publikë: Shfrytëzojeni maksimalisht kohën, reflektoni dhe ndërgjegjësohuni! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Vrasje, atentate, plagosje! A ju duket shqetësuese situata kriminale në vend?×

Lajmi i fundit

John

Aksident në Korçë, makina përplas qytetarin me biçikletë