‘Nata më speciale’, Publikoi foto dhe u zbulua identiteti i saj, reagon Stresi: E kam shoqe, jam beqar

‘Nata më speciale’, Publikoi foto dhe u zbulua identiteti i saj, reagon Stresi: E kam shoqe, jam beqar

Stresi është një reper shumë i dashur për publikun shqiptar, i cili disa ditë më parë publikoi një foto krah një vajze, i cili kishte mbështetur kokën në qafën e saj teksa i mbante dorën.

Nga tatuazhi i vajzës në fjalë, pak orë më vonë identiteti i saj u mësua dhe u bë publik.

Vajza u identifikua si Erzenida dhe vetëm pak javë më parë kishte festuar 18 vjetorin e lindjes.

Së fundmi, pas lajmeve të shumta ai ka reaguar përmes një videoje duke e mohuar se ishte në një romancë.

Në video ai tha se ata kanë vetëm shoqëri mes njëri-tjetrit dhe se është beqar.

“Beqar më keni. Beqar do më keni dhe për pak kohë, por nuk është mirë të nxirrni gjëra të pavërteta sepse nuk ka asgjë të keqe që të dal në darkë me një shoqe”, tha Stresi.

S.S/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Jeni dakord që në Shqipëri të ndalohet përdorimi i euros për pagesa?×

Lajmi i fundit

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar

Rudina Hajdari rigjen dashurinë, publikon foto me partnerin e ri 2 vite pas divorcit: E bekuar