Ndërpritet për disa minuta derbi Tirana-Partizani, tifozët hedhin flakedanë në fushë

 

Ndërpritet derbi, tifozët hedhin flakedanë në fushë. 

 


Lajmi kryesor:

Tirana gjen fitoren në Derbi me penalltinë e Limajt, 'thellohet kriza e humbjeve te Partizani! Në 'Air Albania' më shumë tifozë nga sa lejohej (VIDEO)


B.K./KT/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet ta legalizojë Shqipëria kanabisin për qëllime mjekësore?×

Lajmi i fundit

John

Takimi i ‘sikletshëm’ virtual i Putinit dhe biznesmenëve italianë, mes tensioneve të perëndimit