Ndërpritet seanca për Avdylajt te Krimet e Rënda, një prej të arrestuarve humb ndjenjat në gjyq (FOTO+EMRI)

Vlash Gazulli personi që i ra të fikët në seancë

Ndërpritet seanca për masën e sigurisë në Gjykatën e Krimeve të Rënda për 34 të arrestuarit për operacionin "Vol-Vo4", për trafik droge dhe grup të strukturuar kriminal, pasi një prej të arrestuarve ka humbur ndjenjat në sallën e gjyqit.

I arrestuari që ka shfaqur probleme shëndetësore ka qenë Vlash Gazulli. Menjëherë në ambientet e gjykatës ka mbërritur ambulanca ku edhe i është dhënë ndihma e parë mjekësore, ndërsa është dërguar me urgjencë në spital.  

  • Sondazhi i ditës:

    Ish-kryeprokurori Llalla dënohet me dy vite burg, a besoni se drejtësia e re do të ndëshkojë edhe të tjerë zyrtarë të lartë?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

BE vendos që të gjithë telefonat të përdorin karikuesit USB-C, të hiqet dorë nga të veçantit