POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

‘Ndërroi pampersin’, fansat 'bombardojnë' me kritika Adelina Tahirin: Dhe priti ato thonj (Foto)

Këngëtarja shqiptare Adelina Tahiri

Këngëtarja shqiptare është bërë nënë e një djali vetëm para pak kohësh. Nga martesa me avokatin Serjoza Markov, Adelina Tahiri solli në jetë Jonin, të cilin e mirëpritën me një festë madhështore. Mirëpo si shumë nëna të tjera, këngëtarja ka zgjedhur të mos e eskpozojë fytyrën e të birit, por herë pas here poston foto të ëmbla nga dhoma e të voglit.

Para pak orësh zonja Markov ka postuar një foto ku shihet se ka mbështjellë me duar, këmbët e Jonit. Të gjithë e kanë komplimentuar, por ka pasur edhe nga ata fansa që e kanë kritikuar, pasi sipas tyre nuk tregon kujdesin e duhur për të porsalindurin.

Komentet e bëra në foton e Adelina Tahirit

"Urime po nderroja pampersin se vija blu tregon qe e ka kryer nevojen beba,"-  i komenton një ndjekëse Adelinës. "Thonjt preji o Adeline, me jete te gjate Joni,"- i komenton një tjetër. Ndërkohë këngëtarja ka zgjedhur të mos reagojë ndaj këtyre fjalëve të fansave të saj. 

fl.mi./Shqiptarja.com
Komento