Ndërtimi i by-passit të Tepelenës, IKMT prish 6 objekte

By-pass i Tepelenes

IKMT do të zhvillojë ditën e sotme aksion në zonën e Tepelenës ku do të prishen 6 objekte. Prishja e tyre vjen në kuadër të ndërtimit të by-passit të Tepelenës, Loti I. By-passi i Tepelenës, lidh segmentin Levan-Tepelenë me segmentin Tepelenë-Kakavijë.

6 objekte janë nga 1 deri në 3 kate dhe të gjitha të shpronësuara dhe do të prishën nga IKM ditën e sotme.

I.K./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A mund të arrihet konsensus tri palësh për hapjen e listave?

Komento

Komente

  • Ronaldo: 29/06/2020 14:15

    AMAN O EDI RAMA JO 6 PO 6 MILION NDERTESA SHPELLARESH DUHESH TE PRISHESH,,,NGA VERIU NE JUG PA DALLIM,,,VECANERISHT NE PLAZH...

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Opozitat të merren vesh me njëra- tjetrën'/ Murrizi: Gati të ulem me Bashën! Takimi me Ramën për 'Zgjedhoren' i vështirë, edhe PS ka kërkesat e saj