Ndeshja me Kroacinë, tifozët në Hamburg bëjnë parashikimet për Report Tv: Broja e Gjimshiti vulosin fitoren

 

Hamburgu është mbushur kuqezi. Tifozët e kombëtares shqiptare duken tejet entuziastë, ndërsa Report Tv me gazetarin Ernest Koçi sjell atmosferën para ndeshjes me Kroacinë që pritet të luhet në 15:00.

Disa prej tifozëve bënë parashikimet e tyre për ndeshjen. Padyshim që nga kombëtarja presin fitoren, ndërsa protagonistë të golave disa shohin Brojën e Gjimshitin, disa Bajramin e Asanin.

"2-1 për Shqipërinë. Ndeshja e parë ishin të papërgatitur, besoj ndeshjen e dytë kemi me fitu. Golat Broja dhe Asani.

2-0 Shqipëria, një gol Gjimshiti dhe një Broja.

2-1 për Shqipërinë. Bajrami golat.

3-0 patjetër, Broja Seferi Asani golat.

Një fiore e sigurt, 2-0 patjetër. E sigurt që e kalojmë grupin", thonë disa prej tifozëve. 


Lajmi kryesor:

EURO 24/ Ndeshja Shqipëri-Kroaci, Hamburgu vishet kuqezi! Mijëra tifozë në stadium Report Tv sjell atmosferën (FOTO+VIDEO)


SI.E./E.B/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet Rama të pranojë një qeveri teknike siç pretendon Sali Berisha?×

Lajmi i fundit

Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Belerit, kërkoi pezullimin e vendimit që e dënoi me 2 vite burg

Gjykata e Lartë rrëzon kërkesën e Belerit, kërkoi pezullimin e vendimit që e dënoi me 2 vite burg