Ndodh edhe kjo te Liverpooli, Jurgen Klopp 'dëmton' lojtarin e tij dhe e zëvendëson (VIDEO)

Ndodh edhe kjo te Liverpooli, Jurgen Klopp 'dëmton' lojtarin e tij dhe e zëvendëson (VIDEO)

Përplasja e Kostas Tsimikas dhe Jurgen Klopp


Liverpooli dhe Arsenali barazuan 1-1 për javën e 18-të në Premier League. Veç lojës së mirë dhe rasteve, një tjetër moment ka marrë vëmendjen e të gjithëve. Në një duel mes Bukayo Sakas dhe Kostas Tsimikas, ky i fundit përfundoi duke u përplasur me Jurgen Klopp, trajnerin e vendasve i cili po e ndiqte ndeshjen nga vija e pankinës. Për shkak të përplasjes mbrojtësi grek pësoi një lëndim në krahë, gjë që bëri që ai të zëvendësohej nga Joe Gomez në pjesën e parë.


Lajmi kryesor:

GOLAT/ Liverpool gabon në sfidën direkte, Arsenal në krye të Premier League! Man. United e 'djallos' në Londër, West Ham e mund 2-0! Tottenham 2-1 Everton


S.DH/Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Si e vlerësoni urdhrin për heqjen e pushimeve verore për policët?×

Lajmi i fundit

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë

Baton Haxhiu gënjeu, në SPAK ishte pyetur për Ilir Metën, në maj deklaroi se kishte shkuar për intervistë