Në 'Audi' pa patentë, arrestohet i riu në Tiranë pasi u kap duke kryer manovra të rrezikshme në rrugë! I hiqet leja e drejtimit edhe pronarit të automjetit

Në 'Audi' pa patentë, arrestohet i riu në Tiranë pasi u kap duke kryer manovra të rrezikshme në rrugë! I hiqet leja e drejtimit edhe pronarit të automjetit

Një 21-vjeçar ka rënë në prangat e policisë ditën e sotme në Tiranë, pasi u kap duke i drejtuar pa patentë një automjet tip "Audi" dhe duke kryer manovra të rrezikshme në Laprakë.

Policia bën me dije se i riu me inicialet G.S., u gjobit po ashtu me 20.000 lekë të rinj, për manovrat e rrezikshme në rruge.

Gjithashtu është ndëshkuar me 100.000 lekë të rinj dhe pezullim të lejes së drejtimit për 12 muaj, pronari i mjetit “Audi”, pasi ia kishte besuar mjetin 21-vjeçarit, edhe pse ky i fundit nuk ishte i pajisur me leje drejtimi.   


Lajmi kryesor:

S'mjaftojnë 'çmenduritë' e shqiptarëve, kapen me 200 km/h edhe dy shoferë nga Maqedonia dhe një nga Kosova! Arrestohen 10 drejtues të tjerë


  • Sondazhi i ditës:

    Alibeaj iku nga grupi PD, çfarë duhet të bëjnë deputetët e tjerë pro Bashës?×

Lajmi i fundit

'Tuttomercato' e bën të kryer, Armando Broja pranë Milanit

'Tuttomercato' e bën të kryer, Armando Broja pranë Milanit