Në ditën më të vështirë të 30 viteve karrierë  politike Berisha merr mesazhin mbështetës nga dhëndri i tij. Malltezi: Ai është legjendë, ka dalë burrësisht kundër Soros

Pas lajmit për përjashtimin e tij nga PD, Berisha ka marrë mesazhin suportues nga dhëndri i tij, i cili përvëçse e cilëson vjehrrin e tij si legjendë, shton gjithashtu se ka këllqe për t'i dalë kundër edhe Sorosit.

"Berisha ka qënë hero i democracise, tash po e shtyjnë të bëhet legjendë. Se pa asnjë pushtet mbi botë po sfidon kryediplomatin e botës në gjyq dhe po deklarohet burrërisht kundra Soros që ka fut ne xhep gjithe politikanj, media, ojq e dreqtësi. Forceën më të madhe ka që është vetvetja, burri më i ndershem në këtë vend dhe për pasojë i pashantazhueshëm. ", përfundon Malltezi.


Lajmi kryesor:

REAGIMET/ Berisha jashtë grupit të PD, Strazimiri: Basha s'ka kompetencë! Topalli: Vendim si i Enver Hoxhës, të largohet nga partia! Kadilli: Ish-kryeministri viktimë e një skuthi


K.T./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A është e mjaftueshme rritja vjetore e pensioneve prej 5 për qind ashtu siç premtohet në programin e Rama 3?×

Lajmi i fundit

John

Iu gjet kokainë dhe një pistoletë, arrestohet 26-vjeçari në Shijak