Në kërkim nga Italia për prodhim dhe shitje droge, pranga 39-vjeçares në Dibër

Në kërkim nga Italia për prodhim dhe shitje droge, pranga 39-vjeçares në Dibër

DIBËR- Një 39-vjeçare është arrestuar në Dibër, pasi rezultonte e shpallur në kërkim ndërkombëtar nga Italia.

Gjykata e Romës, ka lëshuar urdhër arresti ndaj saj, ndërsa akuzohet për kryerjen e veprës penale “Prodhimi dhe shitja e lëndëve narkotike", në bashkëpunim.

39-vjeçarja A.GJ., do të ekstradohet në Itali.

SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po jep rezultate lufta e SPAK ndaj grupeve kriminale?×

Lajmi i fundit

Vranësira dhe reshje shiu lokale, parashikimi i motit për sot

Vranësira dhe reshje shiu lokale, parashikimi i motit për sot