POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

Në muajin e pestë të shtatzënisë, aktorja shqiptare shfaqet gjysmë e zhveshur në dëborë (Foto)

Diellza Kolgeci

Diellza Kolgeci është një nga aktoret shqiptare që së fundmi komentohet shumë për marrëdhënien e saj me basketbollistin 11 vite më të ri, Fisnik Rugova. Ish-Missi Kosova është në pritje të ëmbël, në muajin e pestë dhe ditën e sotme ka kutjuar kohën kur pozonte për aparatin fotografik.

Diellza ka publikuar një foto të shkrepur në Janar të vitit 2010. Aktorja shihet pothuajse e zhveshur teksa ka hedhur një pallto krahëve, në kokë mban një kapele dhe pozon në dëborë.

Foto e publikuar nga Diellza Kolgeci 

fl.mi.
Komento