Në pritje të ëmbël, Eni Koçi poston foton me barkun e rrumbullakosur

Në pritje të ëmbël, Eni Koçi poston foton me barkun e rrumbullakosur

Eni Koçi ka postuar një foto në ashensor e veshur me bluze të gjere e të bardhe ndërsa Genc Prelvukaj qëndron prapa saj. "Nuk e ka mendjen", ka shkruar ajo përmbi foto duke çuar gjithë vemendjen tek barku i saj i rrumbullakosur.

Eni po e kalon shtatëzaninë e saj larg rrjeteve sociale duke mos qenë shumë aktive por herë pas here hedh foto për të hequr kureshtjen e fansave të saj.  Ajo dhe Genc Prevlukaj janë në pritje të vajzës së tyre. 

 Lajmin se janë në pritje të një vajze e bënë publik përmes këngës së tyre të fundit me titull "Ama". Në fund të videoklipit ata kanë vendosur dhe një video "gender reveal" ku u bë e ditur gjinia e fëmijës. Çifti rrethohet  nga një ambient i mbushur me tullumbance dhe zbukurime të ndryshme. Ata plasin së bashku një nga tullumbacet dhe dalin petale roze, që do të thotë se së shpejti do të bëhen me vajzë.

K.T./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    A po menaxhohet si duhet situata me zjarret në vend?×

Lajmi i fundit

20 punët më të paguara në botë

20 punët më të paguara në botë