“Në shtëpi, por jo vetëm” Tedi Papavrami dhe Alexandra Conunova në violinë (VIDEO)

Bashkëpunimeve artistike përmes internetit nuk u ka thënë jo as violinisti i njohur Tedi Papavrami. Ai përmes një duoje në violinë luan  me Alexandra Conunova-n pjesë nga “8 kapriçot” e Wieniawski-t.


Lajmi kryesor:

Lufta ndaj koronavirusit bashkon artistët shqiptarë në të gjithë botën: S'ka asgjë më të rëndësishme se jeta! (VIDEO)


v.d./b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A duhet të hapet transporti publik e ai ndërqytetas?×

Lajmi i fundit

John

Nesër në parlament/ Shtyrja e pagesës së kësteve të tatimit mbi fitimin, heqja e taksës së infrastrukturës për rindërtimin, e kredia e re nga FMN!