'Nëna e një vajzë të mirë', Loredana zbulon detaje mbi gjininë e fëmijës që pritet të vijë në jetë

Loredana dhe Mozzik

Prej kohësh në mediat rozë qarkullon lajmi se Mozzik dhe Loredana Zefi shumë shpejt do të bëhen prindër.

Por edhe pse lajmi ka marrë ‘dhenë’ asnjë prej tyre nuk e ka pranuar publikisht këtë fakt, madje me postimet e tyre kanë dhënë gjithmonë detaje për të ngacmuar ndjekësit e tyre.

Së fundmi, Loredana me anë të një postimi në Instagram shkruan se: “Vajza e një nëne të mirë bëhet nëna e një vajze të mirë”.

Postimi i Loredanës në Instagram 

Me këtë postim ajo hedh dyshimet se gjinia e fëmijës që pret me reperin e njohur Mozzik është një vajzë.

ke.mu./Shqiptarja.com
Komento