Nënkryetar prej 3 vitesh, Gjekmarkaj ulet për herë të parë në karrigen e drejtuesit të seancës në Kuvend

Nënkryetar prej 3 vitesh, Gjekmarkaj ulet për herë të parë në karrigen e drejtuesit të seancës në Kuvend

Agron Gjekmarkaj është ulur për herë të parë në karrigen e drejtuesit të seancës plenare.

Megjithëse prej 3 vitesh është emëruar nënkryetar i Kuvendit të Shqipërisë, nga radhët e opoazitës, Gjekmarkaj vetëm sot është vënë re të ulet në karrigen e drejtuesit.

Ka qenë nënkryetarja Ermonela Felaj e cila ka drejtuar seancat plenare gjatë kohës që nuk ka qenë e pranishme Lindita Nikolla.


Lajmi kryesor:

Mandati i Xhaçkës nuk shkon në Kushtetuese, PS rrëzon kërkesën e opozitës! Deputetja: Bashkëshorti im vetëm investitor i asistuar, jo strategjik


M.Q./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Atentati ndaj Trump, një pjesëmarrës në miting mbeti i vdekur, dy të plagosur rëndë

Atentati ndaj Trump, një pjesëmarrës në miting mbeti i vdekur, dy të plagosur rëndë