Nëse do blini pantallona të zeza, të jenë si ato të Jennifer Lopez (Foto)

Gjithçka që vesh Jennifer Lopez nuk mund të shahet.

Pasi bëri një udhëtim të gjatë në shumë vende të SHBA dhe më pas ne Europë për të festuar 50 vjetorin e lindjes, Jennifer Lopez është rikthyer në qendër të vëmendjes për prezantimit të filmit të saj më të ri ‘Hustlers’.

Pak pas prezantimit ajo u pa me një stil shumë të veçantë e veshur e gjitha në të zeza.

Ato që ranë në sy ishin pikërisht pantallonat e saj të gjera në pjesën e sipërme dhe që mbylleshin me detajin e disa butonave.

Këto pantallona janë cilësuar si të përshtatshme për çdo lloj trupi dhe nëse do dëshironit të visheshit thjesht dhe bukur pse të mos zgjidhni një palë të tilla. Ato mund t’i kombinoni fare mirë me atlete, por dhe në një rast tjetër me këpucë me taka.

  • Sondazhi i ditës:

    Me 14 muaj punë, gjyqtarja që liroi Fjolla Morinën merr zakonet e 'drejtësisë së vjetër'! A është kjo drejtësia e re që prisnit?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

'Ti më shpëtove nga koma', Navalny nga spitali dedikim romantik për bashkëshorten në 20-vjetorin e martesës