Nis pjesa e dytë në finalen e Parisit, Liverpol dhe Real Madrid në kërkim të golit të avantazhit

Nis pjesa e dytë në finalen e Parisit, Liverpol dhe Real Madrid në kërkim të golit të avantazhit

46’ Ka nisur pjesa e dytë e finales së Champions League. Nëse nuk do ketë gola atëherë ndeshja do i drejtohet shtesës.


Lajmi kryesor:

Historia e Europës është Real Madrid! ‘Galaktikët’ mposhtin në finale Liverpool-in, marrin Champions-in e 14


Ne.k./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Qeveria shpërblim 5 mijë lekë për pensionistët, si e vlerësoni?×

Lajmi i fundit

Zelensky: Do të propozojmë ndalimin e organizatave fetare

Zelensky: Do të propozojmë ndalimin e organizatave fetare