Një ditë para protestës së Berishës shfaqet Damir Fazliç, me modelen e Instagramit

Një ditë para protestës së Berishës shfaqet Damir Fazliç, me modelen e Instagramit

Biznesmeni i njohur kontravers serbo boshnjaku Damir Fazliç

Biznesmeni i njohur kontravers serbo boshnjaku Damir Fazliç, është shfaqur në Tiranë në prag të Samitit të Bashkimit Evropian me vendet e Ballkanit perëndimor dhe protestës së paralajmëruar nga opozita e Sali Berishës që vazhdon të mbetet miku i tij. 

Damir Fazlliç është fotografuar rrugëve të Tiranës, i shoqëruar nga një vajzë elegante.

Gazeta TemA ka mundur të verifikojë identitetin e vajzës dhe rezulton se ajo është një "shoqëruese e njohut VIP-ash" dhe personazh pikant në Instagram, quhet Vera Vuksanoviç. 

Nga një vëzhgim në rrjetet sociale ajo provon se si ka udhëtuar nga Frankfurti drejt Tiranës pa e shfaqur shoqëruesin e saj. 

Fotot në bulevard para Piramidës në krah të Fazliç e bëjnë më të qartë destinacionin dhe shoqëruesin e saj. 

Nuk dihet nëse Fazlliç ka ardhur ne Tiranë për te mbështetur personalisht protestën e Berishës, pasi në shpalljen e Berishës “non grata” nga Britania e Madhe, ai përmendet si një nga lidhjet korruptive te familjes Berisha. 

Ndoshta ka ardhur për të qenë i pranishëm në mjediset ku ka shumë gazetarë të huaj dhe biznesmenë nga gjithë Evropa të interesuar për Ballkanin. Për çfarëdo që të ketë ardhur, e sigurt është që do t'ia kalojë mirë./ Tema

M.Q./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Begu: 06/12/2022 09:05

  Fazliq vije per te mbikqyrur "protesten" e porositur dhe te financuar, Duhet ta dije edhe "organizatori" edhe ata qe shkojne pas tij, porosine dhe skenarin rusoserb, per damtimin sa me te shemtuar te shqiptareve dhe Shqiperise ne nivel nderkombetar.

  Përgjigju
 • Ethem Lalaj: 06/12/2022 08:49

  Erdhi miku non gratës Sërbi D.Fazlliç edhe miku Argitës që nga UNMIK-KOSOVË-SËRBI që bashk me Lulin përgatitën DOSJET,VUDIOT..kundër UÇK & Kosovës SHTET. -D Fazlliç nuk duhet të jet vetëm.Lobimet RUSE të deklaruara rishtas dhe ATI të UDB ..që në kohën e Millosheviçit për grushtin e Shtetit 1998 prej 20.000.000 $ kan bër efekt. -Sb është i detyruar të bëj rrëmujë,Destabilizim në dt.06.12 për të realizuar detyrat e SHEFAVE TË TIJ UDB+KGB+ASFALISË që Shqipëria të mos jet qëndra e Europës SOT. -D.Fazlliç do jet në protest për të kundërshtuar Portin e DURRSIT pasi Aty ka pronat ku i ka falur Sb 1 €. Dhe të tjetërsuar pa nam e nishan dor më dorë për të humbur gjurmët me një DREJTËSI TË DEGJENERUAR & TË KAPUR NGA SB 92. -Sot do shohim TEATËR me sulmet e berishistëve kundër Europës që nuk po e shpërfill si i korruptuar i madh,Minus i demokracisë,Shpërfillje të drejtësisë,Shpifs me retorikë helmuese,etj. -Nëse Sb destabilizon Tiranën..dhe huliganët turren drejt mjedisit ku zhvillohet SAMITI DUHET ARRESTUAR MENJËHERË.

  Përgjigju
 • Or tej: 06/12/2022 06:51

  Kjo qeka kokerr shalet or teeejjjj.

  Përgjigju
  • Loni: 06/12/2022 08:03

   Do kenaqet Salehu e do thot, pse sthoni qe un paskam qen i martum me burr.

 • Gjergji: 06/12/2022 06:17

  Ket gocen do e morim partizane......

  Përgjigju
 • Paul: 05/12/2022 21:35

  akoma nuk eshte ne burg ky hajddut....rama duhet ta rrahe kete si qen ne bulevard.

  Përgjigju
 • Ademi: 05/12/2022 21:27

  Ohohoho erdhen rublat neser do kenaqemi me nga 2 byrek per koke dhe nje dhalle...

  Përgjigju
 • UKU MOMLIT: 05/12/2022 20:42

  Me ne fund salìhu e prezantoj surprizen e tij,damirfazlliçin...te presim e durojme per shfaqien e neserme te salihut+like..

  Përgjigju
  • kenaqesi pa fund: 05/12/2022 23:42

   yyyyyes. do kenaqemi

 • Sondazhi i ditës:

  Mendoni se duhet të ngrihet komisioni hetimor për çështjen McGonigal?×

Lajmi i fundit

Bojkoti i naftës ruse dhe efektet për BE-në

Bojkoti i naftës ruse dhe efektet për BE-në