Një pedagoge dhe një regjisore, historitë e dy vajzave të suksesshme! Mos humbisni momentet e vyera në ‘E ardhmja është vajzë’

Një kombinim si asnjëherë më parë i një regjisoreje dhe një pedagogeje gjuhësie ishte këtë të shtunë në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Driada Dervishi ndan me publikun jetën e saj të rrëfyer si asnjëherë më parë.

Elsa Skënderi, me buzëqeshje në çdo moment na tregon brendësinë e zemrës dhe momentet e saj më të vyera.

Një mbrëmje për të mos u humbur, mos iu ndani 2 vajzave që do të ndriçojnë ekranin me mirësinë e tyre. Këtë të shtunë, ora 21:00 në Report Tv.

G.MO/LR/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Kualifikueset e Euro 2024, kush e fiton ndeshjen Poloni-Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin

Të shtënat me armë te Top Channel, Report Tv siguron foton e mjetit të djegur të autorëve! Brenda kishte kallashin