Një video për ta nisur ditën mbarë! CR7 feston si i 'çmendur' golin e të birit

Një video shumë e bukur për ta nisur ditën!

Për fansat, gjithmonë është shumë bukur kur e shohin personazhin e tyre të preferuar në përditshmërinë e tyre dhe CR7 e bën shpesh herë këtë. Së fundmi, ai ka publikuar një video, teksa djali i tij shënon gol. Festa e tyre është e "çmendur", duke u shtrirë në fushë.

"Djali i peshkut di të notojë", shkruan portugezi bashkangjitur fotos.

Duket se djemtë e Ronaldos janë të destinuar që të bëhen futbollistë dhe shumë të suksesshëm, madje.

B.K./b.ha./Shqiptarja.com
Komento