Nën hetim polici që shoqëronte avokatin Ilia, s’tregoi kush ishin dhunuesit

Nën hetim polici që shoqëronte avokatin Ilia, s’tregoi kush ishin dhunuesit

Prokuroria e Durrësit ka nisur hetimet për policin Sadik Laska, i pranishëm në momentin kur u dhunua avokati Ilia Ilia.

Burime për Report Tv bëjnë me dije se ka dyshime se Laska i njihte dy agresorët dhe nuk kallëzoi identitetet e tyre. Dyshohet se Laska ka bërë deklarim të rremë për aktin e dhunës që ndodhi paraditen e djeshme në Durrës.


Lajmi kryesor:

Del videoja e dhunimit të avokatit Ilia Ilia, policia identifikon njërin nga dy autorët e sulmit


//Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit

Financimi rus/ Ligjet që shkeli Kryemadhi, çfarë rrezikon nga mosdeklarimi i llogarive bankare jashtë vendit