Nora Istrefi dekoron shtëpinë për festën e Halloween

Nora Istrefi dekoron shtëpinë për festën e Halloween

Nora Istrefi

Nora Istrefi ka dekoruar shtëpinë e saj për festën e Halloween.

Ajo ka bërë gati një dekor fantastik, ku duket se do të mbledhë të afërmit dhe shoqërinë për të festuar.

Këngëtarja ka treguar përmes disa postimeve në profilin e saj se ka marrë një kompani dekoruese për t’u përkujdesur për gjithçka, ndërsa ajo ka zbuluar vetëm pjesën e oborrit, në të cilin dominon ngjyra portokalli, kunguj e fantazma.

Nora nuk e ka treguar kostumin e saj apo të vogëlushes Rene, por në darkë do të nisë festa për të zbuluar më shumë.

Dekorimet në shtëpinë e Norës

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten

Francë/ Hapi zjarr në festën e ditëlindjes së fqinjit, vrau 3 persona dhe më pas veten