Nora Istrefi dhe Robert Berisha me pushime në Bullgari

Nora, Rene dhe Robert

Nora Istrefi dhe Robert Berisha kanë lënë pas gjithçka dhe kanë vendosur t’i kalojnë bashkë disa ditë pushimesh dimërore.

Arsyeja kryesore është vogëlushja e tyre Rene e cila po argëtohet me prindërit e saj në malet me borë të Banskos në Bullgari.

Roberti ishte me vajzën me pushime, por këtyre të fundit u është bashkuar edhe Nora.

Fotot dhe videot teksa bëjnë ski janë publikuar në profilet e tyre në  Instagram.

Nuk dihet nëse çifti janë kthyer përsëri bashkë apo janë me pushime për shkak të vajzës së tyre të vogël.

Postimi i Robertit

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Konferenca e donatorëve mbledh 1.15 mld € për Shqipërinë, a besoni se do të administrohen siç duhet fondet për rindërtimin?

Komento