Nora Istrefi paralajmëron fansat: Mos më shihni këtë verë

Nora Istrefi paralajmëron fansat: Mos më shihni këtë verë

Nora Istrefi, këngëtare

Nora Istrefi është një nga këngëtaret më të pëlqyera në Kosovë dhe Shqipëri. Së fundmi aj ka qenë e ftuar në emisionin Edicioni veror ku ka treguar për jetën e saj private.

Ajo tha se vera për të dhe bashkëshortin e saj Robert Berisha është tepër e ngjeshur dhe nuk kanë kohë as të ushqehen. Gjatë intervistës Nora paralajmëron fansat:

S’kam kohë të merrem me palestër as ushqime të shëndetshme. Mos më shihni për këtë verë, ha ç’të më dalë të para. Jemi akoma të dhënë pas palestrës por jo për sezon vere.

Nora Istrefi, këngëtare

Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Finalja mes Spanjës dhe Anglisë, sipas jush kush e fiton Euro 2024?×

Lajmi i fundit

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!

LAJM I FUNDIT/ Qëllohet ndaj Donald Trump, plagoset në njërin vesh gjatë mitingut. Vritet atentatori!