Nostalgjikja Kim Kardashian,
poston pagëzimin e North 

Personazhi i njohur televiziv Kim Kardashian  duket se është bërë disi nostaligjike për pagëzimin në Armeni të vogëlushes së saj North.

Ajo ka postuar disa foto në rrjete sociale ku kujton këtë moment special për të dhe bashkëshortin e saj Kanye West.

Ajo ka shtuar: "Të pagëzosh Northin ndërkohë që jam në pritje të djalit tim është një emocion i papërshkrueshëm."

Vetëm pak kohë më parë Kim ka zbuluar se është në pritje të fëmijës së saj të dytë.

kim kardashinan

kim kardashinan

kim kardashinan

Redaksia Online
(xh.k/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Nisja e vitit të ri shkollor të hënën, a jeni dakord me mësimin me turne dhe orët e shkurtuara për nxënësit?×

Lajmi i fundit

John

Tensionet me Serbinë/ Pas kthimit nga SHBA, Rama viziton nesër Kosovën me ftesë të Albin Kurtit