Notari amerikan: 75% e atletëve
bën seks në Fshatin Olimpik

Notari amerikan: 75% e atletëve <br />bën seks në Fshatin Olimpik
LONDER – Nëse e thotë ai, ndoshta duhet t’i besojmë. Në fakt, edhe një amerikane tjetër, portierja e kombëtares femërore të futbollit, Hope Solo, kishte folur për momente të shumta “hot” në Fshatin Olimpik. Tani, ai që shton dozën është Ryan Lochte, mashkulli-kopertinë i notit amerikan, që, gjatë një interviste më TV e SHBA ESPN, ka shpjeguar se “70-75% e atletëve bën seks në Fshat gjatë Lojërave” Olimpike.

Për më tepër, Lochte shtoi se ky fakt e bënte të ndjehej i “eksituar”. “Në Olimpiadën timë të fundit para kësaj (Pekin 2008) – rikujtoi notari, duke treguar një ngjarje për të cilën ishte folur edhe para nisjes së Londër 2012 – kisha një të dashur dhe ky ishte një gabim i madh. Tani jam single, kështu që Londra është një rast i shkëlqyeshëm. Jam i eksituar”.

Nga ana e saj, Ike, e ëma e tij, ka shpjeguar se i biri, përveçse stërvitet shumë, “nuk është në gjendje të ketë një lidhje të qëndrueshme, sepse është gjithmonë duke gjuajtur”.

(im/shqiptarja.com)

  • Sondazhi i ditës:

    Lidhjet ruse të Monika Kryemadhit, a duhet që drejtësia të nisë hetimet?×

Lajmi i fundit

FMN arrin marrveshjen me Ukrainën, do ta ndihmojë me një kredi prej 12.6 miliardë dollarësh  

FMN arrin marrveshjen me Ukrainën, do ta ndihmojë me një kredi prej 12.6 miliardë dollarësh