Nuk i dhanë votën Këlliçit, Adriana Kalaja mallkon banorët e '5 Majit' dhe Astirit

Nuk i dhanë votën Këlliçit, Adriana Kalaja mallkon banorët e '5 Majit' dhe Astirit

Belind Këlliçi dhe Adriana Kalaja

Erion Veliaj ka arritur një fitore të thellë në Tiranë, madje dhe në Astir dhe tek “5 Maji”, ku opozita ka organizuar protesta të vazhdueshme. Kjo ka irrituar anëtaren e shtabit të Belind Këlliçit, Adriana Kalanë, e cila me një gjuhë fyese dhe denigruese, ka mallkuar banorët e “5 Majit” dhe Astirit. 

“Një urim kam për të gjithë ata që e shitën votën apo votuan Veliajn. Ju shkoftë për qokë me fadromë, natën te pragu i shtëpisë e i nxjerrtë fëmijët jashtë në gaz lotsjellës”, shkruan Adriana Kalaja në rrjete sociale.

Pak kohë më parë u bë virale deklarata e Adriana Kalasë e cila tha se do i vërë tritolin Tiranës.

Postimi në Facebook nga Adriana Kalaja
 

A.M./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • bledar delia: 17/05/2023 14:12

  Turp te kene te gjith ata qe shiten voten . Ai qe shet voten shet nderin shet atedheun ja qoft zoti ilace lekt qe ka marr per vota se prej ketyre klyshave qe shesin voten ka ngel shqipria pa rini dhe po ikun qdodit nga ky vend keta klysha shiten voten dhe blen bileten per te ikur ne azile te botes qofshin mallkua te pa beset dhe tradhtaret e shqipris

  Përgjigju
 • Mohammad: 16/05/2023 16:19

  Nuk kam ofenduar kurre nje femer,por kjo vetem femer nuk eshte. Kush flet per blerje,kjo qe tek teatri kombtar ju jepte ndihma militantve te PD per te bere aty,shume e ndyre. Kjo me kujton ato" dora e ngrohte" ku drejtor ishte pilo peristeri ose sic i thrrisnin xha pilo. Ai kishte shume npune si kjo dhe kush guxonte tu afronte,fap i thrriste ne zyre e ju thoshte te trashegoheni, gjithnje me caji.

  Përgjigju
 • Iris: 16/05/2023 02:50

  Znj.Kalaja,i ke bere llogarite gabim.Jo i gjithe Astiri e 5 Maji jane /toke xanesa/ qe te votonin Kellicin.

  Përgjigju
 • Jimmy: 15/05/2023 20:22

  O krrici dhe ti fytyr travesty merrni hajdarin tani coi autobusa falas salikes per pension fucker

  Përgjigju
 • Linda: 15/05/2023 18:23

  Merimnga e zeze Kalaja ze ne goje femijet po harram ta kete token qe e mban.Skishin pune tjeter njerzit do i jepnin voten nje budallai si Kellici!

  Përgjigju
  • Mohammad: 16/05/2023 16:23

   Prej femrave te tilla jam i sigurte qe shume gra ju vjen keq qe jane femra kur mendon qe ka edhe kesi lloji. Eshte produkt made in lsi kjo,po te shohesh te gjitha tek lsi kane meungese te theksuar te vitamines K. E keni pare kerpacin si vertet,si histerike?!????

 • Bobo: 15/05/2023 17:48

  Kjo baxhella nuk shihet me sy …pa le pastaj per sexs.

  Përgjigju
 • Erik: 15/05/2023 17:28

  Personazhe skandaloze qe ne rastin me te mire duhen mbyllur ne spital për trajtim të shëndetit mendor. Po kujt t’i ngjajnë aman, mos kanë liderët më të shëndetshëm mendërisht?! Të gjithë gati për psikiatër.

  Përgjigju
 • Tahir tarfyci: 15/05/2023 16:40

  Vetem ti shikosh fytyren ketyre monstrave te shqupit e kupton se ke te besh me kriminela qe e kan mendjen vetem tek tritoli. Yh rrac e qenve. Prandaj populli ju denoj ne menyre shembullore. Rrugeve do rrini deri sa monstera si puna e kesaj gerdalle te zhduken nga shqiperia.

  Përgjigju
 • Anir: 15/05/2023 15:48

  Po prandaj humbet mi Adriana, se e kane kuptuar te gjithe c'hale dhe c'kancer qe jeni. Psiqike te ndyre.

  Përgjigju
 • Ledi: 15/05/2023 11:59

  Votimi eshte e drejte kushtetuese dhe CDO njeri ka te drejte te votimi kedo.Te mallkosh populli sepse NUK votimi ke donate Kalaja kjo eshte cmenduri.Dhe populli ka te drejte te reagoje per kete tip me te zente goja lesh qe Mo's te flasesh me

  Përgjigju
 • asllan: 15/05/2023 11:58

  nje urim kam per adrianen .. i shkofte likja me sallator lushnjeje ke pragu i deres , e ledhatoft me pras skrapari ,, dhe ishalla ndryshon e behet burr,, budalle femer,, mund te jene prishur 20 shtepi por ju rregulloa jeta 200000 banoreve o bjonde tipike

  Përgjigju
 • enver hoxha: 15/05/2023 11:50

  sh mire e bone, nuk rrine dot fshataret e tirones pa i cike komunisem

  Përgjigju
 • TA RRAS LALA: 15/05/2023 11:48

  O Adriana Kalaja mutit Shqiptarët jan një popull shum, shum, inteligjent e nuk pranoin të drejtohen nga wc si puna jote e wc e madhe Sali bajga. Ka mbaruar koha e kriminelit Enver Hoxha e koha e super kriminelit malok hajdut Sali qenefit.

  Përgjigju
 • XHA JAHO: 15/05/2023 11:36

  E meritojne te gjithe ne fakt.

  Përgjigju
 • Sondazhi i ditës:

  Kush ka mbajtur qëndrimin më të saktë rreth situatës në veri të Kosovës?×

Lajmi i fundit

Sa i madh paska qenë 'halli' i Gaz Bardhit që po sfidon edhe SHBA?!

Sa i madh paska qenë 'halli' i Gaz Bardhit që po sfidon edhe SHBA?!