POP 5

Lajmet më të lexuara të 5 minutave të fundit

'Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?', Marina është në Amerikë, Luana nuk e fsheh 'zilinë' ndaj motrës

Marina dhe Luana Vjollca

Prej disa javësh moderatorja e njohur Marina Vjollca është në Amerikë së bashku me bashkëshortin e saj, reperin e njohur Getoar Selimi. Gjatë qëndrimit të saj atje, Marina ka postuar edhe foto për fansat e saj. MIrëpo jo të gjithë e kanë komplimetuar. 

Në një foto të postuar, motra e saj po ashtu edhe moderatorja e njohur Luana i ka komentuar: Nuk mendon se e ke tepruar pak tani?

Komenti i Luanës në postimin e Marinës

Sigurisht që komenti ka qënë në kuadër të shakasë mes motrave dhe Marina i është kthyer duke i thënë: Pak o rrush!

ke.mu.
Komento