Nuk priti kryeministrin grek, kryebashkiaku i Himarës për Report Tv: Nuk kisha pse të shkoja! Pritja u organizua nga Dule dhe OMONIA

Nuk priti kryeministrin grek, kryebashkiaku i Himarës për Report Tv: Nuk kisha pse të shkoja! Pritja u organizua nga Dule dhe OMONIA

1671702855_page.jpg

Kryetari i Bashkisë së Himarës, Jorgo Goro nuk ishte i pranishëm në pritjen e kryeministrit grek Kyriakos Mitsotakis. Në një prononcim për Report Tv u shpreh se nuk kishte arsye pasi organizimi u bë nga Vangjel Dule dhe kryetari i OMONIA-s, Fredi Beleri.

“E ka organizuar Vangjel Dule dhe OMONIA, nuk ka arsye pse të isha”, tha Jorgo Goro.


Lajmi kryesor:

Mitsotakis viziton minoritetin grek në Shqipëri: Shqipëria të respektojë të drejtat tuaja! Rama: Pakica kombëtare, urë lidhëse në marrëdhëniet mes dy vendeve tona


  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

VIDEO/ 'Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë', marshimi i tifozëve të Kombëtares që 'veshi' Dortmundin kuqezi

VIDEO/ 'Shtetet e Bashkuara të Shqipërisë', marshimi i tifozëve të Kombëtares që 'veshi' Dortmundin kuqezi