Nuse me atlete...martohet aktori i famshëm turk i ‘Dashuri me qira’ (FOTO)

Aktori Baris Arduç me partneren

Aktori i famshëm turk, Baris Arduç i dha fund beqarisë në një ceremoni private me partneren e tij, Gupse Ozay. Sipas mediave turke, Gupse dhe Baris u martuan në Çeshme, aty ku po kalojnë pushimet dhe ftuan vetëm 5 persona për shkak të pandemisë së Covid-19.

Më në fund janë publikuar disa foto nga dasma e tyre e vogël, ku vihet re se të dy kanë zgjedhur thjeshtësinë, ndryshe nga shumë dasma madhështore të vipave.

Baris ka veshur një këmishë të bardhë me një lule në krahun e majtë dhe me një palë pantallona kafe të hapur. Kurse partnerja e tij zgjodhi një fustan të shkurtër të bardhë veror stil meksikan me një palë atlete.

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    A jeni dakord me pragun elektoral 1% ashtu siç propozon opozita parlamentare?

Komento


×

Lajmi i fundit

John

Elbasan/ Evakuohet zona deri në përfundim të operacionit