Olta Gixhari tregon për herë të parë barkun e rrumbullakosur

Olta Gixhari

Olta Gixhari së fundmi ka publikuar një foto të saj me barkun e rrumbullakosur.

Ndërsa është në pritje të fëmijës së parë, ajo po shijon pushimet në Spanjë bashkë me partnerin e saj. Përmes një fotoje ajo ka nxitur fansat që të gjejnë se sa muajshe është në foto.

"Kush mund ta gjejë në cilin muaj të shtatzënisë jam?", pyet Olta.

Olta Gixhari

E.D./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Pa maskë në ambiente të mbyllura 2 mijë lekë gjobë, ju duket vendim i drejtë?

Komento

Komente

  • Pa covid: 29/05/2020 16:59

    Zakonisht, K.rvat pjellin K.rva! Keshtu ka bere dhe Eli Fara me te bijen!

    Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

'Më iku lulja ime', dëshmia e babait të 16-vjeçares shqiptare të vdekur në Greqi: E vranë! Motra: Më mori në telefon duke qarë