Operacion anti-kanabis/ FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në Krujë (VIDEO-FOTO)

Mëngjesin e sotëm 20 furgona të FNSH, Shqiponja dhe Forcave operacionale kanë zbarkuar në Krujë ku po zhvillojnë një operacion anti kanabis.

Pjesë e këtij operacioni janë drejtues të komisariatit të Krujës por edhe nga Drejtoria e Durrësit. Operacioni sapo ka nisur, ndërsa mësohet se për të janë angazhuar mbi 100 forca policie të cilat janë shpërndarë në disa zona të rrethit Krujë.

Ora 09:18
Operacion anti-kanabis/ FNSH dhe Shqiponjat zbarkojnë në Krujë

Forcat policore sot në Krujë

1 / 6

Forcat policore sot në Krujë

2 / 6

Forcat policore sot në Krujë

3 / 6

Forcat policore sot në Krujë

4 / 6

Forcat policore sot në Krujë

5 / 6

Forcat policore sot në Krujë

6 / 6
m.v./b.ha./Shqiptarja.com
Komento

Komente

  • laciiiii: 31/05/2019 09:15

    ?????

    Përgjigju