FOTOT/ Oriola Marashi s’lë vend për imagjinatë, ‘çmend’ rrjetin me fotot provokuese në pishinë

FOTOT/ Oriola Marashi s’lë vend për imagjinatë, ‘çmend’ rrjetin me fotot provokuese në pishinë

Oriola Marashi s’lë vend për imagjinatë,  ‘çmend’ rrjetin me fotot provokuese në pishinë

Bukuroshja 28 vjeçare, veshur me një fustan transparent të shkurtër dhe pa reçipeta ka pozuar brenda një pishine duke treguar linjat e saj perfekte.

Kjo nuk është hera e parë që Orjola poston në profilin e saj në Instagram foto provokuese dhe tepër joshëse.

 

1/6
SI.E./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

 • Iris: 29/03/2024 01:18

  E megjithate,prape si sekretare e rendomte duket!

  Përgjigju
  • Io une: 29/03/2024 08:29

   Hahahahahhaha Fiks sekrekare e rendomt :)

 • Sondazhi i ditës:

  Sa i përhapur është korrupsioni në Shqipëri?×

Lajmi i fundit

Malësi e Madhe, vila dy katëshe ishte përshtatur si laborator droge! Në kërkim pronari, në hetim 5 punonjës të OSHEE-së

Malësi e Madhe, vila dy katëshe ishte përshtatur si laborator droge! Në kërkim pronari, në hetim 5 punonjës të OSHEE-së