Shuplakë burrave, surprizë Oriola Marashit! Lum emocionesh në 'E ardhmja është vajzë'

Momente të vyera dhe fjalë zemre do të mbizotërojnë sonte në “E ardhmja është vajzë” me Ermira Çaushollin.

Botuesja e njohur Arlinda Dudaj, me librat pjesë të botës së saj tregon çastet më kulminante të jetës.

Xhoi Jakaj tregon rrugëtimin e saj në fushat e jetës dhe ka një surprizë për të bijën, Oriola Marashi.

Mos harroni të na ndiqni sonte në Report tv, ora 21:00 për tu mbushur me emocione, por edhe për të marrë mesazhe jete.

G.MO/r.k./Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi

Humbja me Italinë në Euro 2024, Sylvinho: I kënaqur me paraqitjen, por jo me rezultatin! Falenderoj tifozerinë kuqezi