Pa Gjurmë –Nëna e këngëtarit përballet me ish te dashurën e tij/ Ja çfarë fshihet pas zhdukjes

Në pjesën e parë të Emisionit "Pa Gjurmë" në Report Tv janë publikuar foto dhe video ekskluzive të një personi që sipas një dëshmitareje, është Renato Hamza, këngëtari i tallavasë nga Elbasani, i cili rezulton i zhdukur prej katër vitesh. Për herë të parë pas 4 vitesh nga zhdukja, "Reni i Elbasanit" është filmuar në një lokal në zonën e plazhit në Durrës në shoqërinë e një vajze. Renato Hamza rezulton prej 4 vitesh i zhdukur, ndërsa familja, bashkëshortja dhe vajza e tij 4-vjeçe, nuk dinë asgjë për fatin e të riut, i cili sot është 24 vjeç. 


Lajmi kryesor:

EKSKLUZIVE/ U filmua në shtator në Durrës, 4 vite pas zhdukjes, 'Pa Gjurmë' publikon videon e 'Renit të Elbasanit'


b.ha./Shqiptarja.com
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria luan ndaj Kroacisë sfida e dytë në Euro 2024, kush fiton?×

Lajmi i fundit

Euro 2024/ 'Gjelat këndojnë' në Dusseldorf, Franca fiton 0-1 me vuajtje ndaj Austrisë! Vendos një autogol