VIDEOLAJM/ Pa 'iu dridhur fare qerpiku', Genc Pollo filmon votën për kreun e PD në mes të Tiranës! I kënaqur se mbylli 'misionin'

Në këto pamje, të siguruara nga kamera e Report Tv shikoni se si një prej personaliteteve më të rëndësishme të Partisë Demokratike i konsideron 'një lojë' zgjedhjet për kreun e ri të forcës së tij politike.

Genc Pollo pasi ka votuar në degën nr. 2 të Partisë Demokratike në Tiranë shihet qartë se filmon votën e tij duke u ndier i kënaqur me 'misionin' që sapo e përfundoi me sukses.

Ndërkohë që në rrjetet sociale, Pollo ka publikuar një foto ku këtë herë e ka nxjerrë votën të kthyer përmbys, duke justifikuar edhe të gjithë skenën para kamerave. 

K.T./Shqiptarja.com
 • Sondazhi i ditës:

  A duhet të bëhet me detyrim vaksinimi kundër COVID-19?

Komento

Komente

 • redi: 13/06/2021 21:07

  Lulu fitiu me zghedhhet su be kohen e PPSH .Polli dhe kuqo dhe koqe . Humor per 30 vite vitimet ne PD

  Përgjigju
 • Lavdosh: 13/06/2021 19:25

  thjesht pa fjale! Keta na kane drejtuar dhe kane bere zgjedhjet. Per manipulime nuk ja kalon askush

  Përgjigju


×

Lajmi i fundit

John

Vendi nën ‘pushtetin’ e flakëve, Meta: Urgjente organizimi i operacioneve nga ajri, banorët të bashkëpunojnë për evakuimin