Pa make up dhe me këmbë të enjtura, Luana Vjollca tregon gjendjen e saj në fundvit

Pa make up dhe me këmbë të enjtura, Luana Vjollca tregon gjendjen e saj në fundvit

Luana Vjollca

Moderatorja Luana Vjollca ka ndarë me ndjekësit e saj disa pamje si asnjëherë më parë, për të treguar lodhjen e saj në punë, në këtë fundvit. Këtë e ka bërë si një formë sensibilizim për të gjithë ata që duhet të punojnë fort edhe në këtë prag festash dhe vigjilje të Vitit të Ri.

“Punoni fort për të qenë të pavarur, për ti realizuar ëndrrat tuaja, për të thënë: Ja dola sërish!”, është mesazhi i moderatores.

 Ajo ka publikuar disa foto të fytyrës së saj pas heqjes së make up-it, dhe këmbët e fryra nga qëndrimi në këmbë për orë me radhë, gjatë xhirimeve të emisionit të saj.

“Thjesht shume e lodhur… shenjat e tregojnë qartë stërmundimin e këtyre ditëve intensive pune e xhirimesh”, shkruan Luana.

 

F.D/KT/Shqiptarja.com
Komento

KUJDES! Nuk do të publikohen komente që përmbajnë fjalë të pista, ofendime personale apo etiketime mbi baza fetare, krahinore, seksuale apo që shpërndajnë urrejtje. Në rast shkelje të rëndë të etikës, moderatorët e portalit mund të vendosin të bllokojnë autorin e komentit, të cilit do t'i ndalohet nga ai moment të komentojë te Shqiptarja.com

Komente

  • One: 30/12/2022 14:43

    Mbase punon shume nuk po ja ve ne diskutim, por me fytyre te lodhur nga shiringat dhe kembe te fryra nga takat. Kush s'ka mend ka kembe eshte nje shprehje :)

    Përgjigju
  • Sondazhi i ditës:

    Shqipëria humb me Italinë, a ka shanse të kalojë grupin në Euro 2024?×

Lajmi i fundit

Vendos CAS në Lozanë, FSHF 'rrëzon' KOKSH-in

Vendos CAS në Lozanë, FSHF 'rrëzon' KOKSH-in